flag
АДВОКАТ
ЯСНОГОР ИГОРЬ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
тел. 0503206160
Обратитесь к адвокату до того, как это сделает другая сторона!
kontakt
Get Adobe Flash player


28.04.2020 р. набирає чинності Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-IX від 06.12.2019 р.

У відповідності до частини четвертої розділу X. «Прикінцеві та перехідні положення»: Юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності цим Законом, подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному цим Законом, та структуру власності протягом трьох місяців з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності.

Цей закон вносить зміни у Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» та Кодекс України про адміністративні правопорушення.

У відповідності до частини 22 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»: Юридичні особи зобов’язані підтримувати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності в актуальному стані, оновлювати її та повідомляти державного реєстратора про зміни протягом 30 робочих днів з дня їх виникнення, та подавати державному реєстратору документи, що підтверджують ці зміни. Якщо зміни у структурі власності та інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи відсутні, юридичні особи зобов’язані повідомляти державного реєстратора про відсутність таких змін при проведенні державної реєстрації будь-яких змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

У відповідності до частини шостої статті 166-11 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Неподання або несвоєчасне подання державному реєстратору передбаченої Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи -

тягнуть за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000 до 51000 грн.).
* * * * * * * * * *
   20.04.2019 року в газеті "Голос України" № 77 опубліковано КОДЕКС УКРАЇНИ З ПРОЦЕДУР БАНКРУТСТВА (№ 2597-VІІІ від 18.10.2018 року). Кодекс набирає чинності з 21.04.2019 року та вводиться в дію через через шість місяців з дня набрання чинності, тобто з  21.10.2019 р.